icon
Харківське шосе, 8, Полтава,
Полтавська область, 36000
phone

Роботи якими ми пишаємося

Паркан в с.Патлаївка

Паркан монтувався в с.Патлаїіка. Після заміру, було прийняте рішення будувати паркан в "одну лінію". Для цього було поєднанно паркан висотою 2,0 м та 2,5.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Школа в с.Рибці з 3D сіткою

Робота зроблена в 2023. Металева сітка монтувалась на металеві стовпи, які залишились зі старого паркану. Після заміру, було приянято рішення, що вони надійні, та знаходяться в бетоному армуючому поясі. Деякі стовпи були заново "переварені", та пофарбовані.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Хвилястий Сайдинг в "Одному горизонті"

Ця робота виконана у 2023 році, з урахуванням усіх побажань Клієнта. Було проведено підготовчу роботу із земельних робіт, вирівнювання ділянки, після чого змонтовано паркан "без каскадів" в одному рівні. На задній лінії ділянки нижня секція паркану була виконана з ажурною плитою для додаткової вентиляції всієї ділянки

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Європаркан в котеджному містечку на Вороніно

Роботи на даному об'єкті розпочалися з літа 2021 року. У 2022 році роботи були продовжені

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Хвилястий Сайдинг + Бут по вулиці Громадська

Об'єкт знаходиться в районі Південного Вокзалу, неподалік ресторану Мельник. Паркан поставлено у листопаді 2022 року. Враховано всі побажання клієнта.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

NEW сайдинг у с. Щербані

Об'єкт знаходиться у с. Щербані. Роботи проведено у вересні 2022 року. Під клієнта було закуплено нову прес-форму, а також...

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Європаркан у Полтаві, в районі Алмазного Заводу

Плити та стовпи зроблені без використання шлаку. Стовп має посилений паз. Ми використовували технологію повільної "розпалубки", тому малюнок плити без дрібних пір і "дірочок"

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Паркан із відкатними Воротами у с.Патлаївка

Роботи проведено навесні 2020р. Україна, місто Полтава Об'єкт робився з особливою уважністю та вибором варіантів, оскільки ставився сусідам на дачній ділянці. Це, звичайно, жарт, тому що ми намагаємося всім робити добре. Але об'єкт залишився в пам'яті на довгі роки. Перші роботи були зроблені в 2020 році, і ми закрили всі бічні сторони, а в 2021 ми поставили відкатні ворота з автоматикою і фасадний паркан. Вибір був суворим, і в той же час простим - біля паркану малюнок під бут і фагот, а ворота - фільонка. Ворота відкриваються за допомогою пульта, і при зустрічі з сусідами ми бачимо, що вони дуже раді цим придбанням, особливо в дощ і холод.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Європаркан "Сайдинг" в Івашках

Цей Європаркан знаходиться в селі Івашки. Був поставлений у 2021 році. Стовпи використовували з додатковим армуванням, оскільки після виїзду на замір було видно, що очікуються великі вітрові навантаження, - з боку сусідів, це відкрита ділянка. Клієнти влітку цього року зробили самостійне фарбування. Паркан вийшов міцним та красивим. Виконує не тільки естетичну функцію, а й захищає ділянку від небажаних гостей та вітру.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Наша фірма "Будуємо з Нами" займається фарбуванням з 2012 року!

Найперший об'єкт пофарбований недалеко від переїзду за Дублянщиною, на повороті Сумської траси на Крутий берег. На цю роботу можна і зараз поїхати, і переконатися як і довговічність. Ми використовуємо ґрунт та фарби перевіреного постачальника. На сьогодні ми пофарбували Європаркани у кожному мікрорайоні та селі Полтавської області.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Європаркан з Відкатними воротами в с.Капили від "Будуємо з Нами"

У 2019 році, до нас звернулися, для встановлення нового паркану та воріт. Обькт був не простий, через незручний заїзд з-за близькості сусідніх ділянок. Після детального виміру, та погоджень ми з нашими клієнтами вирішили встановити відкатні ворота з автоматикою, міцний Європаркан та допоміжні розпашні ворота навпроти в'їзду до гаража. Протягом місяця ми виготовили ворота, після чого протягом 2-х тижнів, поетапно, ми змонтували все. Клієнт залишився задоволений, а ми отримали черговий досвід.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Європаркан в с.Терентіївка з використанням протиморозних добавок

Об'єкт був зданий у грудні 2020 року. Клієнт хотів нову форму, і щось індивідуальне. Ми запропонували зупинитися на малюнку "Хвилястий Сайдинг", адже його ділянка була в самому лісі. Попередньо на вимірі ми "відбили" точки і рівень перепаду по периметру. Вирішили зробити все по одній висоті. У деяких місцях плита йшла по землі, а в правій частині ділянки ми зробили просвіт в 30 см, і для надійності стовпів, що бетонуються, зробили опалубки на кожен стовп і зробили склянки. Враховуючи, що вже на вулиці було досить холодно, ми використовували для бетонування спеціальні протиморозні добавки.Замовники залишилися дуже задоволені, а попереду на них чекає гарне фарбування. Вирушайте на північ Вузькою вул. у бік пров. Петра Ротача n2. Поверніть праворуч на вул. Панянка 3. Поверніть ліворуч на вул. Миру/Т1707 (за знаками на КОТЕЛЬВА/СУМІ) 4. Поверніть ліворуч на вул. Сакко/Т17075. Поверніть праворуч на вул. Макаренка 6. Місце прибуття: Полтавський район Це найшвидший шлях з урахуванням пробок:

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Європаркан у Військовій Комендатурі.

Паркан було поставлено влітку 2020 року. При в'їзді у Військове Містечко, одразу праворуч можна побачити гарний паркан уздовж вулиці Петра Юрченка. Паркан довжиною 100 метрів. Має фактуру в основі - бут, вгорі - фагот. Паркан пофарбований дорогими акриловими фарбами, гармонійно вписуючись у зелену зону, при цьому дотримується суворого та витриманого стилю.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Посилений Європаркан з Фундаментом

Об'єкт знаходиться в с.Рибці. Робота цікава тим, що тут були використані Посилені Стовпи з заливкою фундаменту під паркан. На такий паркан можна сміливо підсипати землю для вирівнювання ділянки по всій площі.

Європаркан в Полтаві Будуємо з Нами

Запрошуємо Вас до нашого офісу, щоб побачити більше робіт

Залишити заявку